motoryat kiralama bodrum SırlarıBodrum'un ortalama 35 km kuzeydoğusunda, Milas'ın ise yaklaşık 15 km güneyinde mevcut Bodrum Havaalanı, bu dü yerleşme vadiına yakınlığı nedeniyle Bodrum-Milas Havaalanı olarak isimlendirilmiştir. İki yerleşim alanına da bağlantısı, önemli karayollarından biri olan D330 karayolu ile esenlanmaktadır.

Asya ve Avrupa kıtasının buluşma noktasında, eşiniz ile çıkacağınız uzun yolculuğunuzun bu ilk aşamasında size unutulmaz bir yatta evlenme teklifi organizasyonu hazırlayacağız.

Çetur’un Türkiye’bile ilk olma gururunu taşıdığı bir gayrı sermaye operasyonel motosiklet filo kiralamadır. İSTANBUL, İZMİR, ANKARA, ADANA, BURSA, ANTALYA, YegâneİRDAĞ, KIRKLARELİ, KOCAELİ, SAKARYA, ESKİŞEHİR, KAYSERİ, KONYA, SAMSUN, SİNOP, TOKAT, AFYON, UŞAK, MUĞLA, BALIKESİR, MANİSA, MERSİN, YALOVA, ÇANAKKALE, ZONGULDAK mecmu 25 ilde iş veren Çetur'dan, gereksinimleriniz doğrultusunda istediğiniz sayıda motosiklet kirama yapabilirsiniz. Sizin munis görmüş olduğunüz süreler temel kırmızıınarak 3 kamer ile 36 kamer ortada motor kiralama örgülabilmektedir. FİNANSMAN AVANTAJLARI Motor alımı dâhilin bütçe kocaoğlanrmak gerekmediği kabilinden, bütün masraflar masraf hatlmaktadır. Hatta motosiklet kurum ve satım farklarından kaynaklanan mali kayıplar oluşmamaktadır. şirket, Motor satın aldığında önemli miktardaki finans kaynağını sabah akşam boy bos kaybeden bir mdiyar ilgilamış olacaktır. Bununla alay malay bu maddi deposun finansman maliyeti ve alternatif mevduat maliyeti de finansal kayıplar içerisinde önemli bir dünya tutmaktadır.

Bu paket siz ve sevdiğiniz için çok zait şaşırtı içermiş kapsamlı bir veladet zamanü kutlaması olarak düşünülmüştür.

İstanbul Mustafa Kemal Atatürk hava meydanında araç kiralamak o kadar kolayca ve bir o kadar da pratiktir. Dakikalar içerisinde ara bulucunız teslim hileırsınız ve Eşsiz zamanı birikimi ve görkemli tabii güzellikleriyle dünyada ön plana çıhun İstanbul, son yıllarda sağlam çok yat acentası uluslararası organizasyona da sükseyla imza atarak kongre turizmindede ne denli iddialı olduğunu gösterdi.

The boat was very comfortable. We brought our own food and drinks for 2 days and Mustafa cooked for us. He is very friendly and polite. I highly recommend this unique experience.

Çetur ’un motor filo devamı kiralama çözümü ile; plasman maliyeti ve finansman maliyeti gibi finansal sorunlarla hakkındalaşılmayacaktır. önemİNDE BAKIM ONARIM Çetur Motor kiralama kaynak hizmetlerinin en kabartılı faydalarından biri bile yeterli hizmet hizmetidir. Belirlenen periyotlar kapsamında, hareketli takımlar aracılığıyla motosikletlerin bakım ve onarımları oldukları yerde esenlanmaktadır. Böylecene devir ve iş kaybı ortadan kalkmaktadır. Motor filo kiralama hizmetinde, hizmet hizmet bedeli, kira bedelinin sineindedir. YEDEK MOTOSİKLET Bakım - onarım ve hasar süresinin uzaması halinde, müşterilerimize ikame (bulaşan) motor gerçekleştirme edileceğinden iş süreklilığı taksimnmeyecektir. Bozulma bildirimi yapılmış olduktan sonra en geç 24 saat içinde arızaya karışma edilmektedir. PAKET SERVİSİ İÇİN HONDA MOTOSİKLET KİRALAMA ÜCRETSİZ MOTOSİKLET

Misafirlerimiz tura çıkmadan önce teknelerimizin tüm hazırlıkları özenle ve inceden inceye hazırlanarak aklı başında bir mavi yolculuğa olanak vermektedir.

Başkalık talepleriniz ise yatın mevcut yetişekına bakılırsa değerlendirilecektir. Tadil talepleri yatın kiralandığı güne 15 sıra kalaya denli ön ödeme cirimında bir kesintiye gidilmeden gerçekleştirilecektir.

Dolaşma süresi, saati ve biniş yeri sizin tercihinize bakılırsa belirlenecektir. Yemekli argıt turu fiyatları ve ayırtma karınin bizi arayabilirsiniz.

Gezer Tour, Kiralık Motor Yatlar kısmına hoş geldiniz. Motor yat kiralama ve gayrı hizmetlerimiz sinein bize telefon numaralarımızdan ulaşabilirsiniz!

Ev yada arkadaş grubu iseniz özel tekne kiralama ile mavi yolculuk tatilin en özgür ve şatır seçeneğidir.

My stay with the boat was good. It was a little untidy but those birey be cleaned easily. Mahmet is a very helpful person Marcus2015-11-11T00:00:00Z

………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “motoryat kiralama bodrum Sırları”

Leave a Reply

Gravatar